CHP’li Gençler sahada

0
690

CHP’li Gençler sahada

CHP Muğla ve Dalaman Gençlik Kolları üyeleri Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri için sahaya indiler.

CHP Muğla Gençlik Kolları başkanı Bekir Perçin, Dalaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Eryılmaz ve gençlik kolları üyeleri Dalaman’da esnaf ziyaretinde bulundular.

Gençlik kolları üyeleri CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin gençlere verdiği önemi ve projelerini anlatarak destek istiyorlar.

 

Dalaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Eryılmaz, “bu seçimde en büyük görev biz gençlere düşüyor. Hepimizin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin projelerini anlatarak destek istiyoruz. Sayın Muharrem İnce’de projelerinde gençliğe büyük önem veriyor. Bu seçime gençler damgasını vuracak. Seçimlerin son gününe kadar var gücümüzle çalışarak “Hepimizin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce”ye destek isteyeceğiz” dedi.

12 Haziran 2018 Salı günü Muharrem İnce’nin miting için Muğla’ya geleceğini hatırlatan Dalaman Gençlik Kolları Başkanı Burak Eryılmaz, “aynı gün Muğla’ya gidecek olan vatandaşlarımız için Cumhuriyet meydanından araçlar kaldırılacaktır. Bu büyük buluşmaya tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” diye konuştu.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.