CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir; İzmir Enternasyonal Fuarında gerçekleşen ‘Travel Turkey 2012’fuarını ziyaret etti.

0
413
CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir;  İzmir Enternasyonal Fuarında gerçekleşen ‘Travel Turkey 2012’fuarını ziyaret etti.

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir;  İzmir Enternasyonal Fuarında gerçekleşen ‘Travel Turkey 2012’fuarını ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında,  Muğla Belediyesi, Milas Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Fethiye- FETAB ve Marmaris-MARTAB standlarını ziyaret eden Demir; ‘ Muğla; turizm çeşitliliği ve gelen turist sayısı bakımından Türkiye’nin en önde gelen illerinden biri. Uygarlık tarihi bakımından yüzlerce mirasa sahip önemli bir değer. Ben her ilçemizin standında ayrı bir tarih, ayrı bir doğa, ayrı bir değer gördüm.  Gerçekten dünyada bu kadar farklı değerleri bir arada taşıyan bir başka yer var mı bilemiyorum. Bu yüzden bu fuar çok önemli, bu güzelliklerin tanıtımı çok önemli. Sahip olduğumuz bu değerleri koruyarak, iyi tanıtabilirsek ben inanıyorum ki; Muğla hak ettiği yere gelecek ve sonsuza kadar taşıdığı değerleri ve güzellikleri yaşatacaktır.’ Diye konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.