CHP Muğla Milletvekili Demir, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

0
367
CHP Muğla Milletvekili Demir, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

CHP Muğla Milletvekili Demir, Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

 

 

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, 25. Dönemde de milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

CHP genel merkeze yaptığı başvurusunda Demir, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerine partiniz adayı olarak katılmak istiyorum. Anayasa ve yasalara göre milletvekili adaylığı için gereken koşulları taşıyorum. Ayrıca, yürürlükteki Milletvekili Seçimi Kanunu’na göre milletvekili seçilme yeterliliğine sahibim” ifadelerine yer verdi. Partililerden ve hemşerilerinden destek beklediğini söyleyen Demir, “24. Dönemde ön seçimle yani halkın desteğiyle geldim. Başladığımız işleri bitirmek için sizlerden bir kez daha yetki istiyorum” dedi.

 

“Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

Dört yıl önce “ben değil biz” diyerek yola çıktığını belirten Demir, “Bu yolculukta AKP iktidarının talan, sömürü ve gerici politikalarına karşı kol kola girip, birbirimize omuz vererek mücadele ettik. Bu kez AKP’nin bir bilinmeze sürüklediği yurdumuz için ‘umut biziz’ diyerek yeniden yola çıkıyoruz” dedi.

 

Demir, 26 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de CHP Muğla İl Başkanlığında aday adaylığı ile ilgili basın toplantısını yapacağını belirterek, tüm partililerini ve hemşerilerini zengin ve mutlu bir Muğla için yanında olmaya davet etti.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.