CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin, Ortaca ve Dalaman’da

0
101
CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin, Ortaca ve Dalaman’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin, Ortaca ve Dalaman’da

Keskin, “Önümüzdeki günlerde adaylarımızı hangi yöntemle belirleyeceğimizi şekillendireceğiz”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin Ortaca ve Dalaman’da parti teşkilatını ziyaret etti. Dalaman havalimanında Muğla Büyükşehir belediye başkan aday adayı Dr. Ali Arslan ve partililer tarafından karşılanan Adnan Keskin CHP Dalaman ilçe örgütünü ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Ardından Ortaca Belediyesini ziyaret eden Keskin burada Ortaca Belediye başkanı Hasan Karaçelik, Marmaris belediye başkanı Ali Acar, Dalyan belediye başkanı Arif Sarı, CHP Ortaca ilçe başkanı mehmet Sertkaya  ve partililer tarafından karşılandı. Keskin’i karşılamaya Ortaca ve Marmaris ilçe örgütünden yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Keskin, seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

– Örgütün taleplerini dikkate alıyoruz

Muğla’nın CHP’nin kalelerinden biri olduğunu belirten Keskin, “Önümüzdeki günlerde adaylarımızı hangi yöntemle belirleyeceğimizi şekillendireceğiz” dedi. Keskin, örgütün taleplerini dikkate aldıklarını, çalışmalara yalnız il başkanının değil, il milletvekillerini de kattıklarını vurguladı.

Adayların sağlıklı bir şekilde tespit edilmesi için çalışmaların çok sıkı yürütüldüğünü dile getiren Keskin, “Adaylarımızı yasal süreden önce tespit edeceğiz. Belediye başkanı bizim partimizden olmayan yerlerde  Kasım ayından önce adaylarımızı kamuoyuna açıklayacağız. partimizden belediye başkanı olan yerlerde ise bu süre biraz geç belirlenecek. Ama resmi seçim takviminden önce adaylarımız belli olacak” dedi.

-Olimpiyat oyunları

Olimpiyat oyunları hakkında açıklama yapan Keskin, “Keşke olimpiyatların ülkemizde yapılmasını başarabilseydik. Her Türk vatandaşı gibi bizler de Türkiye’nin böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmasını içten dilerdik. Ama olmadı. Sanırım bu konuda siyasal iktidar sağlıklı değerlendirmeler yapar. Devlet otoritesine yakışmayacak bir üslupla bu konuda sağı solu suçlamaya gerek yoktur. kına edebiyatı yapanlara da toplumun taktirine bırakıyorum” diye konuştu.

Keskin CHP Ortaca ilçe başkanlığını da ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Ömer Kundakçı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.