Ana Sayfa Gündem CHP Genel başkan yardımcısı Dalaman’da

CHP Genel başkan yardımcısı Dalaman’da

0
651
CHP Genel başkan  yardımcısı Dalaman'da

CHP Genel başkan

yardımcısı Dalaman’da

CHP Genel Başkan yardımcısı Gökhan Günaydın Dalaman halkı ile buluştu. Günaydın yaptığı miting konuşmasında Ak Parti’ye yüklendi. Günaydın seçim vaadi olarak ‘Önce yöneteceğiz sonra halk ile paylaşacağız’ dedi.

Dalaman halkı ile buluşan CHP genel başkan yardımcısı Gökhan Günaydın yaptığı miting konuşmasında AK Parti politikalarını eleştirdi. Günaydın sözlerine şu şekilde devam ettirdi : “ Sizlerde bu inanç, bu kararlılık olduğu sürece, Dalaman’a Muğla’ya ve Türkiye Cumhuriyeti ne hiç kimse bir şey yapamaz bundan eminim, Dalaman, Muğla ve bin 400 nokta için belediye başkanlığı seçimleri ve belediye meclis üyeliği seçimleri bilindiği gibi 30 Mart’ta yapılacak. Ben Dalaman’ın içinden geçip giderken Dalaman’ın eksik hizmet aldığını görüyor ve buna üzülüyordum. Demekki 2009’da iyi çalışmamışız, şimdi ise 20 gün var seçimlere, buradaki kalabalığı görüyorum ki  bu gün seçim olsa alacağız, ama 20 gün var kalan sürede çok çalışacağız.”dedi.

Dalaman Belediye başkan adayı Muhammet Şaşmaz:

“Yarınlarımız olan çocuklarımıza, gençlerimize bırakacağımız, Dalaman, bize hesap sormadan biz önlemimizi şimdiden almalıyız, Dalaman çok hassas bir yer, 5 yıllık il meclis üyeliği tecrübem ile daha iyi işler yapacağız Dalaman da, Büyükşehir belediye başkanlğını Osman Gürün alacak ve burada da biz alacağız, yardımlaşarak Dalaman’a yatırım yapacağız”dedi.

Mitinge; CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr.Nurettin Demir, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan,  CHP Muğla eski milletvekili Dr. Ali Arslan, CHP Muğla İl başkanı  Mustafa Öztürk, CHP Muğla Belediye başkanı Osman Gürün,  Dalaman Belediye CHP Dalaman Belediye Başkan adayı Muhammet Şaşmaz,  Dalaman ilçe başkanı Erdoğan Karakuş, CHP Ortaca İlçe başkanı CHP Kadın kolları ve gençlik kolları ile partililerin katıldığı miting de partiye yeni katılanlara rozet takıldı.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.