CHP Dalaman belediye başkan adayı Şaşmaz;“Köylülerimi bırakamam”

0
601
CHP Dalaman belediye başkan adayı Şaşmaz;“Köylülerimi bırakamam”

CHP Dalaman belediye başkan adayı Şaşmaz;

“Köylülerimi bırakamam”

CHP Dalaman’da seçim çalışmlarını hızlandırdı. Partinin seçim bürosu da çok sayıda partilinin katılımıyla açıldı.

Partisinin seçim bürosunun açılışında konuşan CHP Dalaman belediye başkan adayı Muhammet Şaşmaz “köy muhtarlıklarını iptal etseler de köylülerimi yanıma alıp bana destek  verenler ile birlikte yinede hizmet yaparım. Ben köylülerimi bırakamam” dedi.

İl Genel Meclisi üyeliği döneminde yaptıkları çalışmaları anlatan şaşmaz aynı hizmetleri belediye başkanlığı döneminde de yapacağını söyledi.

Şaşmaz “bizim yaptıklarımızı bilen biliyor kitap yapmaya gerek yok. Halkımıza hesap vermekten kaçmayacağız. Dalaman ve köylerimizin 50 yıllık planını yaptıracağız, diktiğimiz fidan, çaktığımız çivi hiçbir zaman sökülmeyecek. Dalaman sahipsiz kalmayacak, güzel Dalaman kenarda kıyıda köşede sahipsiz beni bekliyor. Dedim ki kendime, “Şaşmaz, Dalaman’a  senden başkası köyleri ile birlikte sahip çıkan olmaz” sahip çıkmak için çıktım bu yola” diye konuştu.

Açılışa, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr.Nurettin Demir, CHP Muğla eski milletvekili Dr. Ali Arslan, Gürol Ergin, CHP Muğla İl başkanı  Mustafa Öztürk, CHP Muğla Belediye başkanı Osman Gürün,  Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, CHP Dalaman Belediye Başkan adayı Muhammet Şaşmaz,  Dalaman ilçe başkanı Erdoğan Karakuş, Köyceğiz Belediye Başkanı  Salih Erbay,  Bayır Belediye Başkanı Cumhur Uzun, CHP Kadın kolları ve gençlik kolları ile partililer katıldı.

Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz’ın da katıldığı açılış töreninin ardından partiye yeni katılanlara rozetleri takıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.