ÇAMELİ’NDEN DALAMAN ZİYARETİ

0
497
ÇAMELİ'NDEN DALAMAN ZİYARETİ

ÇAMELİ’NDEN DALAMAN ZİYARETİ

Çameli  Belediye Başkanı Cengiz Arslan Dalaman Belediğye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ı makamında ziyaret etti.

30 Mart’ta yapılan yerel seçimler sonucunda Ak Parti’den Çameli Belediye Başkanı seçilen Cengiz Arslan Cumhuriyet Halk Partisi’nden Dalaman Belediye Başkanı olarak seçilen Muhammet Şaşmaz’ı  makamında ziyaret etti.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ile Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz 12.si yapılan Göcek Gürsu Pırnaz Yayla yürüyüşü sırasında da bir araya gelerek gelecek yıl yapılacak olan yürüyüşü ortaklaşa bir organizasyon ile yapmak için görüş alışverişinde bulunmuşlardı.

Ziyaret ile ilgili kısa bir açıklama yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan “Muhammet Başkanım ile çok eski bir dostluğumuz var.Şimdiye kadar fırsat bulup ziyaretine gelememişti.Bugün başkanıma hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk”dedi Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz ise

“Cengiz Başkanım ile eskiye dayalı dostluğumuz her iki ilçe içinde faydalı olacaktır.Çameli ile Dalaman birbirinden ayrılmaz bir bütün gibidir.

Bizleri ziyaret ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda bende Çameli’nde kendisini ziyaret etmek istiyorum”dedi.

Güngör ÇOBAN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.