Büyükşehir Dalaman’da Bilgilendirdi

0
479
Büyükşehir Dalaman’da Bilgilendirdi

Büyükşehir Dalaman’da Bilgilendirdi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, iki yıldabüyük yapılan hizmetlerin ve yatırımların anlatıldığı toplantılara Dalaman İlçesi’nde devam etti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, “Muğla’da Büyük Bir Aileyiz” sunumuyla Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin iki yılda yaptığı hizmetlerin ve yatırımların anlatıldığı Muhtarlar Bilgilendirme toplantıların onbirincisini Dalaman İlçesi’nde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, Muğla Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Dalaman İlçesi mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

“Dalaman İlçesi’nden Muhtarlar Masası’na Bugüne Kadar 249 Talep Geldi”

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Dalaman İlçesi’nde düzenlediği Muhtarlar Bilgilendirme toplantısında konuşan Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Muhtarlar Masası Sorumlusu Yeşim Genç, 16 Ekim 2014 yılında Muğla’da 551 mahalle muhtarına hizmet vermek için kurulan Muhtarlar Masası’nın şimdi 565 muhtara hizmet verdiğini, Muhtarlar Masası’na bugüne kadar Muğla il genelinden 4478 adet başvuru yapıldığını, Dalaman İlçesi’nden 249 başvuru ve talebin geldiğini söyledi. Dalaman İlçesi’nin 25 muhtarı olduğunu ve bunlardan 22’sinin Muhtarlar Masası ile sürekli iletişim halinde olduğunu söyleyen Yeşim Genç, 444 48 01-8 numarasını çevirerek bütün muhtarların kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.

Muhammet Şaşmaz; “Büyükşehir Belediye’mize Yaptıkları ve Bundan Sonra Yapacakları İçin Teşekkür Ediyorum.”

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgilendirme toplantısında konuşan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz iki yıldır Dalaman İlçesi’ne Dalaman Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet verdiklerini, kısa sürede birçok hizmete birlikte imza attıklarını söyledi. Muhammet Şaşmaz; “Yerel seçimlerden sonra İlçemize iki belediye olarak hizmet vermeye başladık. Muhtarlar toplantımızdan önce Büyükşehir Belediye’mizin ilçemize kazandırdığı tenis kortlarının açılışını yaptık. Birçok hizmeti ilçemize yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye’mize yaptıkları bundan sonra yapacakları için teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.