BURÇ MELTEM AİLESİ ELCİK ORTAOKULU’NDA

0
613
BURÇ MELTEM AİLESİ ELCİK ORTAOKULU’NDA

BURÇ MELTEM AİLESİ ELCİK ORTAOKULU’NDA

Özel  Burç Meltem Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Ve Halk Eğitim Müdürü sayın Ramazan DUMAN’la  birlikte Elcik Ortaokulunu ziyaret etti.

 

Burç Meltem Eğitim Kurumları bir ay önce kardeş okulu olan Elcik Ortaokulunu okulda bir gün misafir etmişti. Bu proje ile birlikte Burç Meltem Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği kermesler düzenleyerek, kardeş okuluna bir sinevizyon alarak ziyarette bulundu.

Burç Meltem Kurumları müdürü Fatih OKAY, Müdür Yardımcısı Erol ADANUR ve Halk Eğitim Müdürü Ramazan DUMAN da okul aile birliğini yalnız bırakmadı. Yağmurlu bir havada gerçekleşen ziyaret öğrencilerin ve öğretmenlerin sıcak karşılamasıyla güzel ve anlamlı anların yaşanmasına vesile oldu.

Burç Meltem Eğitim Kurumları Müdürü Fatih OKAY: Okul öğretmenleriyle ve tüm öğrencilerle görüşerek, bu projenin çok faydalı olduğunu kendilerini daha iyi tanıdıklarını ve güzel dostluklar kurduklarını söyledi.

Halk Eğitim Müdürü Ramazan DUMAN: Elcik Ortaokulunda yaklaşık 5 yıl idarecilik yaptığını tekrar okulunu ve öğrencilerini gördüğü için mutluluklarını ifade etti.

Burç Meltem Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanı Nurten DEMİRCİ de tüm öğrencilerle yakından ilgilendiklerini, başarılarına bir nebze katkı sağladığımız için çok mutlu olduklarını söyledi.

Sinevizyonların okula takdimi ve fotoğraf çekiminden sonra tatlı tebbesümlerle geriye dönüldü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.