Bu işin ayıbı yok

0
723

Bu işin ayıbı yok

Gezip, tozduğunu, yediğini içtiğini, gördüğünü en iyi anlatan kişi 30 bin lira alacak. Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, TRT Haber canlı yayınında “Türkiye’nin En İyi İşi”ni anlattı.

 

TRT Muhabiri Duygu Tuncer’in sorularını yanıtlayan Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, projenin amacının Ortaca ve bölgesini tanıtmak olduğunu söyledi.

Hasan Karaçelik, TRT haber’de yayınlanan röportajını Ortaca Belediyesi’ne ait Dalyan Kral çay bahçesinde verdi.

14 Temmuz’da başvuruların sona ereceğini ifade eden Hasan Karaçelik, “müthiş bir başvuru var. Şu ana kadar 20’ye yakın ülkeden başvurular var ve bu sayı 6 bini aştı. www.bestjobinturkey.com adresi ve Ortaca Belediyesinin internet sayfasından başvurular devam ediyor. Proje çerçevesinde seçilecek kişi, profesyonel turist olarak 1-31 Ağustos arasında Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme’yi gezip tatil deneyimlerini ve görsellerini sosyal medya hesaplarında paylaşacaklar. Böyle bir işin sonunda da 30 bin lira ücret alacaklar” dedi.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken “Türkiye’nin En İyi İşi”ni TRT Muhabiri Duygu Tuncer hazırladı, Kameraman Fahri Balek görüntüledi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.