0
347

Bu Festival kaçmaz…

Uluslararası Akdeniz Şiir Festivali 2017,  dünyaca ünlü 13 şairi Dalaman, Ortaca ve Fethiye’de sanatseverlerle bir araya getiriyor.

Uluslararası Akdeniz Şiir Festivali 2017, Dalaman, Ortaca ve Fethiye Belediyelerinin organizasyonuyla gerçekleştiriliyor. Sairler, 14 Eylül’de Dalaman Belediyesi’nin konuğu olarak saat 19.30’da Şehit Mehmetçik Parkında, 15 Eylül’de Ortaca Belediyesi’nin konuğu olarak saat 19.30’da Dalyan Kral çay bahçesinde, 16 Eylül’de ise, Fethiye Belediyesi’nin konuğu olarak saat 19.30’da Özgecan Aslan anıtında yapılacak.

Organizasyon sorumlusu Müzisyen Barış Kocaoğlu, Uluslararası Akdeniz Şiir Festivali’ne, başta Türkiye olmak üzere, Tunus, Sırbistan, Suriye, Hollanda, Almanya, Romanya ve Mısır’dan şairlerin katılacağını söyledi.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, dünyaca ünlü şairleri bölgede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kültürel ve sanatsal faaliyetlere her zaman destek verdiklerini söyleyen Şaşmaz, “Uluslararası Akdeniz Şiir Festivali kapsamında dünyaca ünlü 13 şairi Dalaman, Ortaca ve Fethiye’de sanatseverlerle bir araya getiriyoruz. Bu etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.