0
1504

Bu ayıplar yeter…

Ortaca-Dalaman seferini yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi Denetimli Halk Minibüsüne binen işçi üzeri pis ve yağlı olduğu gerekçesiyle şoför tarafından koltuğa oturtulmadı.

“İnsanlığın duvarın dibine çöktüğü an” başlıklı haberimizin üzerinden 1 hafta geçmeden ikinci insanlık ayıbı yaşandı.

Evde Sağlık Hizmetleri adı altında, Ortaca Devlet Hastanesinde 4 adet, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Ortaca’da konuşlandırdığı 2 adet, 112’ye ait 2 adet Ambulans olmasına rağmen yerde 4 saat yatan şahsı almaya Zabıtalarla kamyonet gelmesi olayının üzerinden 1 hafta geçmeden, bir insanlık ayıbı daha pes dedirtti.

Ortaca’dan Dalaman’a giden Muğla Büyükşehir Belediyesi Denetimli Halk Minibüsüne, Dalaman Atakent minibüs durağında yolcularla birlikte MOPAK kağıt fabrikasında çalışan üzerinde yağlı işçi tulumu olan bir kişi daha bindi.

Ücretini ödedikten sonra boş koltuğa oturmak için yönelen işçiyi minibüs şoförü üzeri yağlı olduğu gerekçesiyle koltuğa oturmamasını söyledi.

Yaşananlar üzerine şoförle hiç diyaloğa girmeyen işçi Atakent’ten bindiği minibüse ayakta 5 kilometre giderek şehir merkezinde indi.

Kimseden şikayetçi olmadığını söyleyen ve ismini vermek istemeyen işçi ise, “ayıp etti ama sorun değil, ben ekmeğimin peşindeyim” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.