BOĞALAR ÖREN’DE GÜREŞTİ

0
506
BOĞALAR ÖREN’DE GÜREŞTİ

BOĞALAR ÖREN’DE GÜREŞTİ

Milas Belediyesi ile Ören Gençlik ve Spor Derneği tarafından organize edilen “Boğa Güreşi” bu hafta sonunda Ören Mahallesi’nde yapıldı.

 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği güreşlerde boğaların verdiği mücadeleler büyük beğeni topladı ve güreşler heyecanla takip edildi. Düzenlenen güreşlere Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Belediyesi meclis üyeleri de takip etti.

Etkinlikte katılımcı vatandaşlara hitaben bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, etkinliğin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Katılımcı vatandaşların güreş bir güre organizasyonu izlemesi temennisinde bulunan Belediye Başkanı Tokat; “bu ve buna benzer etkinlikler mahallemizin tanıtılması anlamında önemli bir araç. Bizlerde bu anlamda elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Yaklaşık olarak 130 boğanın katıldığı güreşleri düzenleme kararı aldıktan sonra Milas Belediyesi’nin kendilerine sahip çıktığını ve hiçbir zaman yalnız bırakmadığını ifade eden Ören Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Fatih Özbey, “Başta Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’a, Milas Belediye Başkan Yardımcımız Zeynep Mat’a ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu ve buna benzer etkinlikleri elimizden geldiği kadar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.