Bodrum Belediye başkanı Kocadon’danbüyükşehire yeşil ışık

0
406
Bodrum Belediye başkanı Kocadon’danbüyükşehire yeşil ışık

Bodrum Belediye başkanı Kocadon’danbüyükşehire yeşil ışık

 

Yerel ve ulusal basında Muğla’da görev yapan basın emekçileri,  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Bodrum’da bir araya geldi.

 

Seydikemer’den Bodrum’a kadar tüm ilçelerdeki gazeteciler, Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla düzenlenen etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un konuğu olarak katıldılar.Gazeteciler gece geç saatlere kadar eğlenerek yılın yorgunluğunu attılar.

Gazetecilerin isteğini kırmayan Kocadon, zeybek oynadı, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ise, Kocadon’un çok sevdiği “Doktor” şarkısını söyledi.Günün anısına Başkan Kocadon’a plaket verildi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, zor şartlar altında görevlerini yapmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımızı Bodrum’da ağırlamaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Muğla Büyükşehir belediye başkanlığına adaylığı konuşulan deneyimli başkan Mehmet Kocadon, şimdilik “ne hayır, ne de evet” dedi.

Bodrum aşkının büyüyerek Muğla aşkına dönüştüğünü ifade eden Kocadon,“Bodrum’u Bodrum yapan değerlere baktığımızda hoşgörüsünün ve paylaşımcı ruhunun çok yüksek olduğu bölgedir. Ben de o insanlardan bir tanesiyim. Onun için Bodrum aşkıyla hep bu güne kadar geldim ama Muğla aşkı daha ağır basmaya başladı. Bunun altında yatanda hoşgörümüzün ve paylaşımcı ruhumuzun çok fazla olmasındandır. Daha 2019’a çok uzun bir süreç var. Önemli olan her sabah güneşin doğuşunu yeniden görebilmektir.  2019 gelince tekrar bakarız, görüşürüz, değerlendiririz. Yapılması gereken bir fiilat, bir eylem varsa onu da yaparız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.