“Bizim Çılgın Projelerimiz Yok”

0
374
“Bizim Çılgın Projelerimiz Yok”

“Bizim Çılgın Projelerimiz Yok”

MHP Muğla Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında hafta sonunda Yatağan ve Ortaca’da ziyaretlerde bulundu.

MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Yatağan’da düzenlenen  Deve Güreşlerini izledikten sonra Ortaca Eskiköy köyünde vatandaşlarla bir araya geldi. MHP Ortaca Belediye Başkan Adayı Av. Recep Güneş ile birlikte Eskiköy köyünü ziyaret eden Erdoğan ve beraberindeki heyet burada vatandaşlarla sohbet etti.

-Bizim Çılgın Projelerimiz Yok

Burada vatandaşlarla dertleşen, sorunlarını dinleyen Erdoğan burada yaptığı konuşmada:  “Bizim sizlere söyleyecek, sizleri kandıracak çılgın! projelerimiz yok. Biz sizi, siz bizi biliyorsunuz. Son iki yılda 5 defa geldiğim bu köyde sizler ile daha önce de dertleşmiş, sorunlarınız üzerine fikir alışverişinde bulunmuştuk. Muğla’yı da Ortaca’yı da beraberce yönetebileceğiniz, sizin isteklerinize kulak tıkamayacak, kapısı sizlere her zaman açık olacak bir yönetim istediğinizi biliyorum. O yüzden siz değerli hemşehrilerimizin kıymetli oylarına talibiz. Sizlere buradan söz veriyorum; Muğla’yı beraber yöneteceğiz. Sizin istemediğiniz hiçbir şey olmayacak” dedi.

ÖMER KUNDAKÇI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.