“Biz sizler için varız”

0
382

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Karakuş:

“Biz sizler için varız”

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, yaptığı basın açıklamasıyla son günlerde yaşanan badireleri kısa sürede çözülecektir” dedi.

Yaptığı açıklamada Dalaman halkına seslenen AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, “Ülkemiz yoğun bir dış saldırı altında iken, bizler gerek siyasi olarak görevlerimizin başında gerekse bir vatandaş olarak işlerimizin başındayız. Her iki durumda da soğukkanlılıkla tüm şartlara göğüs gererek, dik durarak, devletimizin ve milletimizin bekasını sağlamaya çalışıyoruz. Dalaman olarak benim halkımızdan beklentim Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve onu yöneten sizler tarafından seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza güvenmeye devam etmeliyiz. Bu badireler bir kaç güne kalmaz çözülecektir. Devletimiz tüm gücü ve unsurları ile mücadele etmektedir. Bizler gece gündüz görevimizin başındayız” dedi.

– Zaman Türkiye zamanı, zaman Dalaman zamanı,  zaman birlik zamanıdır

Karakuş, açıklamasında, “Hangi partiye üye olmuş olursanız olun lütfen bir gün gelip AK Parti Dalaman İlçe Başkanlığına uğrayın, bir çayımızı için. Veya çağırın biz gelelim. Dalaman ile ilgili ne sorununuz varsa lütfen bize iletin. Elimizden gelen ne varsa çözüm bulmak bizim görevimiz. Zaman Türkiye zamanı, zaman Dalaman zamanı,  zaman birlik zamanıdır. Biz sizler için varız. Bu vesile ile Kurban Bayramımızın başta Dalaman Halkımız olmak üzere Aziz Türk Milletine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, Bayramınızı tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.