Bengi, mutluluğunu başkan Karaçelik’le paylaştı

0
585
Bengi, mutluluğunu başkan Karaçelik’le paylaştı

Bengi, mutluluğunu başkan Karaçelik’le paylaştı

Bengi Hafızoğlu, “Hedefim Avrupa şampiyonluğu”

Polonya’nın Krakow şehrinde yapılan Avrupa Okul Sporları Satranç Şampiyonası 13 Yaş Kızlar Kategorisinde, 5 galibiyet, 2 beraberlik, 2 kayıp 6 puanla,  Avrupa 13 Yaş Kızlar 6.’ncısı olan Ortaca Belediyespor satranç sporcu Bengi Hafızoğlu mutluluğunu Ortaca Belediye başkanı Hasan Karaçelik ve Ortaca Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Dağdelen ile paylaştı.

-Hedef Avrupa şampiyonluğu

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Milli Sporcu Bengi Hafızoğlu’nu çeyrek altınla ödüllendirdi. Ortaca Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Dağdelen ise forma hediye etti.

Ortaca Belediyespor Satranç Antrenörü Hasan Güneş, satranç sporunun Ortaca’da gelişmesine katkıda bulunan başta Ortaca Belediye başkanı Hasan Karaçelik olmak üzere destek verenlere teşekkür etti.

Milli Sporcu Bengi Hafızoğlu, hedefinin Avrupa’da daha büyük başarılara imza atmak olduğunu söyledi.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, bu yıl satrançta Hasan Güneş antrenörlüğünde büyük başarılar yakalandığını ifade etti.

Türkiye’de üçüncülük elde edilirken çok büyük başarı olduğunu  dile getiren Karaçelik, “Türkiye çapında bir başarıydı. Ama şimdi Ortaca Belediyespor Satranç takımı artık dünyaya açılmaya başladı. Gururumuz Bengi kızımız Avrupa Gençler Şampiyonası’nda 13 yaş grubunda Avrupa altıncısı olarak gerçekten göğsümüzü kabarttı. Ben hem Antrenörümüz Hasan Güneş, hem de Bengi Hafızoğlu’na teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

 


escort mersin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.