BELİNAY HALI ORTACA ŞUBESİ AÇILDI…

0
100

BELİNAY HALI ORTACA ŞUBESİ AÇILDI…

Ayşe Tuncay ve Tevfik Tuncay’ın sahibi olduğu Belinay Halı Ortaca şubesi açıldı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı işyerinin açılışı dualarla yapıldı. Ortaca Terzialiler mahallesi Şerifnazbaşoğlu caddesinde iki katlı binada hizmet veren Belinay Halı’da tekstil ürünleri de bulunuyor.

Türkiye’nin tanınmış markalarından 1966 yılından bugüne tekstil sektöründe son kullanıcıya yönelik ev tekstili üreticisi olarak faaliyet gösteren Karar Halı bayisi olan Belinay Halı’nın açılışını Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, İş insanı Mevlüt Acar, MUTSO Ortaca Temsilcisi Sedat Tuncer, işletme sahipleri Ayşe Tuncay ve Tevfik Tuncay gerçekleştirdi

Belinay Halı işletme sahipleri Ayşe Tuncay ve Tevfik Tuncay, “Mağazamızda ilk hedefimiz müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak. Bunun için üretim araçlarında son teknoloji ve en iyi malzemeyi kullanarak müşteri beklentilerine uygun, özgün renk ve desen ile ürettiği ürünleri müşteri beğenisine sunan Karar Halı’nın bayiliğini yapıyoruz. Açılışımıza katılım bizleri çok memnun etti. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dediler.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, işletme sahiplerine Ortaca’yı tercih ettikleri için teşekkür etti.

İşyerini gezen Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş da genç yatırımcılara başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.