Ana Sayfa Gündem Belediyeden Okullara destek

Belediyeden Okullara destek

0
554
Belediyeden Okullara destek

Belediyeden Okullara destek

 

Dalaman Belediyesi Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın talimatı ile okullara destek olmaya devam ediyor.Okulların eksikleri Dalaman Belediyesi tarafından tamamlanıyor.

 

Dalaman Belediye Başkanı  Muhammet Şaşmaz ; “Belediye  tarafından Dalaman Öztaş  Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencilerin giymesi için Mezuniyet Cübbesi ,Karaçalı İlk ve Ortaokulu Bahçesi’ne parke taşı döşemesi, Kapıkargın İlk ve Orta Okulu Bahçesi’ndeki futbol sahasının kale direkleri ve çocuk oyun parkı kaydırağı, tadilatta olan Çiftlik İlkokulu içerisine dolap ve pano ihtiyacının karşılanması gibi eksiklikler tamamlanıyor”

Spor Müsabakalarına destek

Şaşmaz, “Dalaman Belediyesi  tarafından okullarımızın ilçe dışında ,hatta il dışında yaptıkları spor müsabakalarına araç temini ve sporcu öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması gibi hizmetler de veriliyor. İmkanlar ölçüsünde okulların eksiklerinin giderilmesi için yardımcı oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi ve sağlıklı ortamlarda eğitim ve öğretimlerini devam ettirebilmesi için imkanlarımızın ölçüsünde okullarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bizlere gelen talepler doğrultusunda okullarımızın eksikliklerini gideriyoruz. Bundan sonra  da bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Haber :  Güngör ÇOBAN

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.