Ana Sayfa Gündem BC Zalgiris Kaunas’ın Muğla Kampı

BC Zalgiris Kaunas’ın Muğla Kampı

0
439
BC Zalgiris Kaunas’ın Muğla Kampı

BC Zalgiris Kaunas’ın Muğla Kampı

– BC Zalgiris Kaunas Antrenörü Sarunas Jasicevicius:
“Muğla’da beklentilerimizin çok üzerinde sıcak karşılandık bundan dolayı çok memnunuz. Bu tarz şeyleri yaşamaktan memnuniyet duyarız. Muğla’ya tekrar  gelebiliriz”
Euro Lig’de yer alan Litvanya’nın BC Zalgiris Kaunas ekibi, Muğla kampını tamamladı. Takım kampın son gününde taktik ağırlıklı antrenman yaptı.
Hazırlık kampı için Muğla’ya gelen BC Zalgiris Kaunas takımı, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Salonu’nda yaptığı son antrenmanda, taktik ağırlıklı çalıştı. 2 saat 15 dakika süren antrenmana katılan oyuncuların oldukça neşeli oldukları gözlendi.
BC Zalgiris Kaunas Antrenörü Sarunas Jasicevicius, Muğla kampıyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:
“Kamp programımız daha önceden hazırlanmıştı. Daha önce planladıklarımızın bütün hepsini uyguladık. İyi bir kamp dönemi geçirdik. Kamp süresi boyunca da bir günlük izin günümüz vardı ve Marmaris’e gittik Türkiye’nin bu kıyı kesimini görmüş olduk. Çok güzel bir gün geçirdik, çok da beğendik, çok memnunuz. Muğla’da beklentilerimizin çok üzerinde sıcak karşılandık bundan dolayı çok memnunuz. Bu tarz şeyleri yaşamaktan memnuniyet duyarız. Muğla’ya tekrar  gelebiliriz”

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.