Başkanlardan HAYDOS’a ziyaret

0
442

Başkanlardan HAYDOS’a ziyaret

Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural ve Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal, HAYDOS Sokak hayvanları koruma ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.

Başkanlar, Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) başkanı Türkan Dağdelen ve Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz’dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

Gölhisar, Çavdır, Yeşilova’da 2017 yılında 500 köpeğin kısırlaştırma, aşı, ve tedavileri için yapılan desteğe teşekkür ettiler.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Dalaman Belediyesi olarak Burdur ilçelerinin (Gölhisar, Çavdır, Yeşilova) Belediyelerinin talebi üzerine 2017 yılında 500 köpeğin kısırlaştırma ve aşılaması yapıldığını söyledi.

Şaşmaz, “Belediyemiz, Burdur ilçelerinde sokak hayvanları konusunda yaptığı çalışmalarla büyük takdir toplamıştı. Bunun üzerine Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural ve Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal geçici hayvan bakımevini çalışmalarını yerinde görmek için ziyarette bulundular. Dalaman Belediyesi olarak Türkiye’de örnek bir protokole imza atarak Ortaca Belediyesi ve HAYDOS (Hayvan Dostları Derneği) ile birlikte geçici hayvan Bakımevimizde yapılan çalışmaların Burdur ilçelerinde uygulanabilmesi konusunda bilgi alış verişinde bulunuldu. Belediye Başkanlarımızın İlçemize yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.