Başkan’dan Transfer ve Destek Müjdesi!

0
96

Başkan’dan Transfer ve Destek Müjdesi!

 

Dalaman Dalgakıran Taraftar Grubu toplu olarak,  Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuşu’u, Makamında ziyaret ettiler.

 

Dalgakıran Taraftar Grubu olarak, Dalaman Belediye Geçliksporu oynadıkları maçlarda, Sezon başından itibaren, gerek iç sahada gerekse deplasmanda yalnız bırakmadılar.

Dalgakıran Taraftar Grubu üyelerinden Fatih Özpalat; “ Dalaman Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Karakuş’u, Makamında ziyaret ettik. Sezon başından itibaren, gerek iç sahamızda gerekse deplasman’da oynadığımız maçlarda, Dalgakıran Taraftar Grubumuza verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ilettik. Sağlam adımlar atarak ilerleyen Dalaman Belediye Spor’umuzun doğru yolda olduğunu belirterek, bu yolda Asla Yalnız Yürümeyeceğinin sözünü verdik. Futbol Takımımızın; Ümit Özen Hocamızın liderliğiyle beraber, günden güne daha iyi noktalara geleceğine inancımız tamdır.

Görüleceği üzere; “Yönetim, Futbolcu, Taraftar” 3’lüsünün Dalaman’da artık “Bir Bütün” olduğu aşikardır!..

Bugünden itibaren daha yapıcı adımlar atacağımızı ve başarıyı isteyen bir “Dalaman” için tüm gücümüzle mücadele edeceğimizi belirtmek isteriz…

Müjdeler olsun ki; başarı için gereken maddi manevi her türlü destek hususunda Dalaman Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Karakuş’tan söz almış bulunmaktayız” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.