Başkan Uzundemir, Basın’la bir araya geldi

0
802

Başkan Uzundemir, Basın’la bir araya geldi

 

Ortaca Belediye Başkanı Ali Uzundemir , bölgede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Basın mensupları ile uzun bir sohbet gerçekleştiren Başkan Uzundemir, basın mensuplarının Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Belediye Başkanı Sayın Alim Uzundemir, Gazeteciler ve Basın Bayramını münasebeti ile Belediye toplantı salonunda gerçekleştirdiği davette ulusal ve yerel basın temsillerini, yöneticilerini misafir etti. Basın sektörünün mutfağında çalışarak gece gündüz demeden vatandaşları bilgilendirmek için haber akışı sağlayan gazetecileri özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Başkan Uzundemir, “Ortaca Belediyesi’nin şeffaf belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarına ve basın mensuplarına tüm kapılarının açık olduğunu belirterek ”gecesini gündüzüne ,canını dişine katarak, ailesinden çocuğundan feragat ederek mesleğini yerine getirmeye çalışan, kamuoyunun doğru bilgi almasında emek sahibi cefakar bir kişidir. İleri demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olan basın, tarafsız, çıkarsız ve yapıcı eleştirilerle yöneticilere yol gösteren, ülkenin kalkınmasında yasama, yürütme ve yargı erklerinin ardından gelen önemli bir araçtır. Bu denli öneme sahip basın çalışanlarının, vatandaşlara doğru ve tarafsız bilgi akışını sağlayacak ortamın oluşturulması sağlanmalıdır. Ülkemizde ve ilçemizde bu anlayışla çalışan gazetecilerimizin 24 Temmuz Basın Bayramını en içten dileklerimle kutluyor , her zaman iyi ve güzel haberlerle karşılaşmak ümidiyle, çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.