Başkan Şaşmaza ziyaret

0
445
Başkan Şaşmaza ziyaret

Başkan Şaşmaza ziyaret

12768386_1864001487159920_430284577150445173_o

22-26 Şubat tarihleri arasının Vergi Haftası olması dolayısıyla Dalaman Malmüdür Yardımcısı Yasemin Gür ve Malmüdürlüğü personelleri ile birlikte Belediye Başkanı Muhammet Şaşmazı ziyarete ettiler.

 

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette açıklama yapan Dalaman Malmüdür Yardımcısı Yasemin Gür  Bu yıl 27’ncisini kutladığımız vergi haftası dolayısıyla kamu kuram ve kuruluşlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Kutlamakta olduğumuz hafta içersinde vergi bilincini anlatmak için bir takım etkinlikler düzenliyoruz. Bu haftayı dolu dolu kutlayacağız dedi.

Dalaman Malmüdür Yardımcısı Yasemin Gür ve Malmüdürlüğü çalışanları bizleri ziyarete gelmişler.Bizde kendilerine Dalaman’a özgü hediyelerimizden takdim ettik. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

Başkan Şaşmaz, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır anlayışıyla bir hareket edilerek ülkemizdeki hizmetlerin daha artırabilmesi vatandaşa daha iyi hizmetler sunulması amacıyla vergi bir memleketin toplaması gereken yapması gereken işlerin başında geliyor. Bizde tüm dünya ülkeleri gibi vergiyi iyi dağıtan ve toplayan bir ülke olmalıyız. Dalaman’ da sizlerle birlikte çalışmaktan dolayı memnunuz. İşlerinizi kolaylaştırmak noktasında bizim yapabileceğimiz konularda iş birliğine ve yardımlaşmaya hazırız” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.