Ana Sayfa Gündem Başkan Gürün’ü kandırmışlar…

Başkan Gürün’ü kandırmışlar…

0
1266

Başkan Gürün’ü kandırmışlar…

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, toplam 3.5 kilometrelik Ortaca Atatürk bulvarı yol ve meydan düzenleme çalışmalarının tamamlandığını sanıyor.

Başkan Gürün toplantıda, “Atatürk bulvarı meydan düzenlemeleri, alt yapı ve kanalizasyon hizmetleri gibi birçok farklı hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk” açıklamasında bulunmuş.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden servis edilen basın bildirisine göre, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Ortaca’da muhtarlarla yaptığı toplantıda “4 Yılda vatandaşlarımıza söz verdiğimiz hizmetleri gerçekleştirmenin, projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ortaca ilçemize de bugüne kadar 47 Milyon TL yatırım yaptık. Atatürk Bulvarı, Dalyan yolu, Kemal Şahin bulvarı yol ve meydan düzenlemeleri, alt yapı ve kanalizasyon hizmetleri, tarımsal desteklemeler, spor tesisleri, sağlık hizmetleri gibi birçok farklı hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. 2018 yılında da Ortaca Kültür Evi ve otogar projelerini Ortaca’mıza kazandıracağız” demiş.

 

2017’yılının başlarında 6.5 milyon lira ihaleyle başlanan Ortaca Atatürk bulvarı yol ve meydan düzenleme çalışmalarının yarısı olan 1.5 kilometrelik bölümü yaklaşık 9 ayda tamamlandı.

Geriye kalan 2 kilometrelik yolun akıbeti ise belli değil.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.