“Başka bir yaşam mümkün”

0
720

“Başka bir yaşam mümkün”

Dalaman’da gayrimenkul sektörüne yeni bir boyut kazandıran Üç Piramit İnşaat, “Başka bir yaşam mümkün” sloganıyla “Piramit Dalaman” konutlarının tanıtımını yaptı.

Ortaca Sarıgerme yolundaki Otantik Taş Ev’de düzenlenen kahvaltıda Dalaman Karaçalı mahallesinde inşaatına başlanan 2+1 ve 3+1 dairelerin tanıtımı gerçekleştirildi.

Tanıtımda davetlilere özel çekiliş yapıldı. Çekilişte 3 şanslı katılımcıya birer adet beyaz eşya hediye edildi.

Üç Piramit İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Küçük,  Dalaman’da faaliyet gösteren, sağlam adımlarla sektörde ilerleyen yenilikçi, dinamik ve genç bir aile şirketi olduklarını söyledi.

Bilal Küçük, “Kurulduğumuz tarihten bugüne; dürüstlük, güven ve şeffaflık ilkeleriyle yol alıyoruz, bu ilkeleri tüm projelerimizin merkezine koyuyoruz. Hayata geçirdiğimiz her projede, mimari plan aşamasından teslim tarihine kadar, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ilerliyoruz. Sadece yapılar değil, en ince detayına kadar düşünülmüş, güvenli, sağlam, estetik, kullanıcı ve doğa dostu yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu yolculuğumuzda doğduğumuz yeri unutmadan, Dalaman’ın değerlerine değer katarak, bölgemizin kalkınmasına destek oluyoruz. Dalaman’ın merkezinde ancak şehir stresinden uzak, sıcak, modern ve en önemlisi içinde mutlu hissedeceğiniz yaşam alanları tasarlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde hızla gelişen inşaat sektörünü yakından takip ederek, sektörün tüm yenilik ve gelişmelerini projelerimizde uygulamayı hedefliyor ve kendimizi her geçen gün geliştirmeyi kurumsal bir değer olarak kabul ediyoruz. Yeniliğe duyduğumuz bitmek bilmeyen heyecanımızı, sahip olduğumuz tecrübe ve uzmanlıkla harmanlayarak her zaman daha iyisini arıyor ve kaynakların nasıl daha verimli kullanılacağını, inşa ettiğimiz yapılarla nasıl fark yaratacağımızı, doğaya nasıl daha saygılı olabileceğimizi her zaman sorguluyoruz. Uzun analizler sonucu Dalaman’ın en doğru lokasyonlarını belirliyoruz ve en doğru projelerle karlı yatırım imkanı sunuyoruz. Üç Piramit Ailesi olarak, bugüne kadar her zaman en gerçekçi görsellerle müşterilerimizin karşısında olduk, projelerimizi zamanında teslim ettik ve satış sonrasında yaptığımız her projenin arkasında durduk. Sahip olduğumuz bu ilke ve hedeflerden asla vazgeçmeden, işimize duyduğumuz heyecanı hiç kaybetmeden Dalaman’da, Dalaman’ın güzellikleri içerisinde yepyeni yaşam alanları inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.