Başarılı öğrenciye dizüstü bilgisayar

0
426
Başarılı öğrenciye dizüstü bilgisayar

Başarılı öğrenciye dizüstü bilgisayar

 

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sınavında Muğla’da Sözel birincisi olan Taner Türkmen’e, Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.

 

Çalışmalarından dolayı Dalaman’da bulunmayan Milletvekili Nurettin Demir’in hediyesini Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Akdeniz Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenimini sürdüren Taner Türkmen’in anne ve babasına teslim etti.

Çocukları adına hediyelerini alan anne Arife Türkmen ile baba Osman Türkmen “Milletvekilimiz Prof. Dr. Nurettin Demir’e çok teşekkür ederiz. Çocuğumuzun başarısından dolayı gurur duyuyoruz. Vekilimizde çocuğumuzun bu başarısını ödüllendirmek istemiş. Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Şaşmaz’a da bize gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz ise,“Milletvekilimiz Prof.Dr.Nurettin Demir’e başarılı öğrencimize verdiği bu hediyeden dolayı teşekkür ederim. Vekilimiz çalışmalarından dolayı gelemediği için biz sadece bu hediyenin ulaştırılmasında aracı olduk. Öğrencimize başarılarından dolayı tebriklerimi sunuyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.