Bakan Eroğlu Dalaman’da konuştu “Dalaman’ı ve Muğla’yı uçuracağız”

1
594
Bakan Eroğlu Dalaman'da konuştu “Dalaman'ı ve Muğla’yı uçuracağız”

Bakan Eroğlu Dalaman’da konuştu

“Dalaman’ı ve Muğla’yı uçuracağız”

Muğla’da yapılan tesislerin temel atma ve açılış törenlerine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu  Dalaman ve Köyceğiz ’de ziyaretlerde bulundu.

Eroğlu, Dalaman’da pazar yeri meydanında partililere hitap ederek belediye başkan adaylarına destek istedi.

Dalaman ilçesine geçen Eroğlu, Pazar Yeri Meydanı’nda partililer tarafından karşılandı. Hükümetlerinin 11 yılda Dalaman Akköprü Barajı başta olmak üzere bölgede büyük yatırımlara imza attığını belirten Eroğlu, “Dalaman’da önümüzdeki dönemde havaalanı terminali, Acıpayam-Dalaman karayolu, Dalaman Ovası sulaması, Yat Limanı Projesi ile deniz ve doğa turizmi projeleri tamam. Bu çalışmalarımızla Dalaman ve Muğla’yı uçuracağız” dedi.

Daha sonra Köyceğiz ilçesine bağlı Pınarköy’ü ziyaret eden Eroğlu Köy girişinde davul ve zurna eşliğinde karşılandı. Eroğlu, burada yaptığı konuşmada, Muğla’nın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her yerine hizmet götürdüklerini, bugün de yeni tesislerin temel atma ve açılışlarını yaptıklarını dile getirdi.

-Hortumları kestik

Hükümet olarak büyük yatırımlara imza attıklarını dile getiren Eroğlu, “Hükümet her şeyi yapıyor, yapar. Ne isterseniz daha da yapacağız çünkü devletin parası bol. Neden? Artık hortumları kestik. Borçları ödedik. 11 yıl önce Türkiye borç batağına saplanmış, IMF’ye 23,5 milyar dolar borcu olan, soyulan bankalardan dolayı vatandaşa 231 milyar lira borcu olan bir ülkeydi ve parasının yanında 6 sıfır vardı, itibarı yoktu” dedi.

Türkiye’nin Ak Parti iktidarı döneminde çok büyük hamleler yaptığını ve dünyada söz sahibi ülkeler arasına girdiğini belirten Eroğlu, Türkiye’nin büyük hamle yaptığı durumlarda ortalığı karıştırmak isteyenlerin çıktığını söyledi.

Eroğlu “Ben vatandaşlara sesleniyorum; Hep birlikte kenetlenerek birbirimizi severek, sayarak bu işleri çözeriz. Dolayısıyla 30 Mart seçimleri çok önemli. Milletimizden bu dönemde siyasi iktidara sahip çıkmasını istiyoruz. Allah’a şükürler olsun geçen yıl yüzde 4,4’lük bir büyüme gerçekleştirdik çünkü Türkiye’nin başında milletin bağrından çıkmış bir Başbakan var. Sizlerin desteğiyle Allah rızası için çalışan, hizmet için çalışan bir hükümet, bir Recep Tayyip Erdoğan var” diye konuştu.

 

1 Yorum

  1. SÖYLEYECEK SÖZLERİ…..YAPACAKLARI İŞ … BULUNACAKLARI VAAT KALMADI AMAN NE OLURSUNUZ YAT LİMANI YALANINDAN VAZGEÇİN ARTIK BIKTIK USANDIK … ÜLKENİN BAŞI GELDİ MİTİNG YAPTI AÇIKLAMALARDA BULUNDU DOKTORSUZ .YADA SEÇİM YATIRIMI İÇİN GELEN GEÇİCİ HEKİMLER ..HASTAHANELERİMİZ AMA YAT LİMANI İLE İLGİ TEK KELİME ETMEDİ BU AÇIKLAMAYI YAPMAK SİZE Mİ DÜŞTÜ BİZDE İNANDIK …TARIMI BİTİREN POLİTİKANIZDAN SONRA SANKİ TARIM YAPILABİLİYORMUŞ GİBİ SU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ DEMESİ ÇOK GARİP İNSANLARIN KAFALARINI BOŞ RAKAMLARLA KARIŞTIRMAYIN BEN MİLLİ GELİRDE CEBİME GİRENİ BAKARIM ÜLKE O KADAR REFAH Kİ ÜLKENİN GÜZİDE FETOCU VE TEYYOCU POLİSLERİ ARDI ARDINA İNTİHAR EDİYOR İNSANLAR ARTIK BİR BİRİNİ ANLAYAMIYOR VE DAR GELİRDEN BİR BİRİNİ KESİYOR BEN LAFA DEĞİL İNTİHAR EDEN BİR BİRİNİ DÜZEN HALKA BAKARIM …ÜRETİLEN MALIN KAZANILAN PARANIN EŞİT ŞEKİLDE DAĞITILMADIĞI ADALETİN OLMADIĞI YERDE FAŞİZM TEKELCİ BURJUVA YAPILANMA VAR DEMEKTİR …BİR VATANDAŞ DA KALKIP DA SEN NE DİYORSUN TUZU KURU ……

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.