0
842

Azur Mavi Turizm ve Gayrimenkul ofisi

Turizm ve Gayrimenkul sektöründe bölgenin yeni yüzü Azur Mavi Turizm İnşaat ve Gayrimenkul ofisi hizmete girdi. Bölgede gayrimenkul alanında faaliyet gösteren kurumsal bir firma kuruluşu olan Azur Mavi Turizm İnşaat ve Gayrimenkul ofisi aynı zamanda A grubu TÜRSAB Seyahat Acentası.

DALAMAN GAZETESİ

Dalaman Havalimanı yolu üzerindeki ofiste, turizm alanında günübirlik tur, uçak, otobüs ve Yunanistan feribot bileti satış noktası, havalimanı ve otel transferi, Datça- Kaş bölgesi paylaşımlı transfer, personel taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet verilecek.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, açılışta yaptığı konuşmada, “bu tür işletmelerin açılması ilçemizin geliştiğini ve ilginin olduğunu gösteriyor. Bu gelişmeden de kendimize pay çıkarıyoruz, daha da artmasını bekliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle işyeri sahiplerine hayırlı kazançlar, bölgemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Gayrimenkulün içinde inşaat olarak taahhütlü müteahhitlik faaliyetleri, anahtar teslimi işyeri veya bina yapımlarının da bulunduğuna işaret eden Azur Mavi Turizm İnşaat ve Gayrimenkul Şirket Yetkilisi Veli Yalçın, “Hedefimiz bölgemizde faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda kurumsal ve güvenilir bir işyeriyle bölgemize yeni bir yüz kazandırmak olacak” dedi.

DALAMAN GAZETESİ
DALAMAN GAZETESİ
DALAMAN GAZETESİ

Azur Mavi Turizm İnşaat ve Gayrimenkul ofisinin açılış törenini Harbi Radyo’nun başarılı program sunucusu Özge Deveci yaptı. Okunan duanın ardından Dalaman belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Dalaman Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar, CHP İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, MHP İlçe başkanı Hasan Şimşek, AK Parti yönetim Kurulu üyesi Şefik Oğuz, Şirket temsilcisi Veli Yalçın açılışı gerçekleştirdi.
Azur Mavi Turizm İnşaat ve Gayrimenkul ofisinin açılış törenine, Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’den, siyaset ve iş çevresinden birçok davetli katıldı.
Melahat Kanbur

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.