AYDEM ELEKTRİK KESİNTİSİ

0
492
AYDEM   ELEKTRİK KESİNTİSİ

AYDEM 

ELEKTRİK KESİNTİSİ  

TEİAŞ 21. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü, Muğla İşletme ve Bakım Grup Başmühendisliği’nin ilgi yazısı ile Dalaman Trafo Merkezi’de yapılacak genel bakım çalışması kapsamında 31.03.2013 Pazar günü TM’nin 154-31,5 kV baralarının izole edilmesi gerektiği bildirilmiştir. 

31.03.2013 Pazar günü 05:30-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek anılan çalışmalar nedeniyle kısıt şartları dâhilinde enerji verilecek merkezler ile elektrik kesintisinden etkilenecek yerleşim merkezleri aşağıda belirtilmiştir.

İlçe Adı

Çalışma Yapılacak Tesis

Enerjisiz Kalacak Bölgeler ve Diğer Açıklamalar

Çalışma Tarihi ve Saatleri

Açıklama

Dalaman

TEİAŞ

154 kV Dalaman

Trafo Merkezi

Çalışma süresince Dalaman İlçesi merkezi ile bağlısı 16 köye kısıt şartları dâhilinde Fethiye İlçesinden enerji verilecek ancak kısıt şartlarının oluşması durumunda bu yerleşim merkezlerinin tamamına veya bir bölümüne elektrik verilemeyebilecektir.

31 Mart 2013

Pazar

 05:30-12:00

Belirtilen yerleşim merkezlerine çalışma süresince elektrik verilemeyecek olup tesislerinde bakım planlayan ilgililerin kendi güvenlik önlemlerini almaları gerekmektedir. Diğer yandan TEİAŞ çalışmasının önceden tamamlanması durumunda enerji daha erken verilebileceğinden bu durum ilgililerce dikkate alınmalıdır.

Ortaca

Ortaca İlçe merkezi ile bağlısı Dalyan Beldesi ve toplam 14 köy

Köyceğiz

Çalışma süresince kısıt şartları dâhilinde Marmaris İlçesi üzerinden enerjilendirilecek ve bu şartların oluşması halinde elektrik verilemeyecek olan Köyceğiz İlçe merkezi, Toparlar ve Beyobası Beldesi ile İlçeye bağlı Karaçam, Hamitköy, Döğüşbelen, Yaylaköy, Yeşilköy Zaferler, Yangı, Köyceğiz, Kavakarası köyleri ile Ormanlar Köyünün Meşebükü, Gökgedik, Şirinyer ve Ören mahalleleri dışında kalan 9 köy ile Otmanlar köyünün bir bölümüne elektrik verilemeyecektir.

Fethiye

Olağan enerji ihtiyacı Dalaman İlçesinden karşılanan Göcek Beldesi Belenpınar Mahallesiyle Gökçeovacık ve Karacaören Köyleri kısıt şartları dâhilinde Fethiye İlçesinden beslenecek ancak kısıt şartlarının oluşması durumunda bu yerlere enerji verilemeyebilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.