Atlı Jandarma Timi görevde

0
242

Atlı Jandarma Timi görevde

Muğla İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Sarıgerme’de atlı jandarma timinin göreve başladığı bildirildi.

Muğla İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, günün her saatinde emniyet ve asayiş ile halkın huzur ve güvenini temini ile suç işlenmesinin önlenmesine yönelik çalışmalarına hassasiyetle devam ettiği bildirildi.

 

Muğla İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Muğla İli genelinde 2018 yılı yaz döneminde yürütülen emniyet ve asayiş hizmetlerini takviye etmek maksadıyla, Ortaca İlçesi Sarıgerme Jandarma Karakol Komutanlığında konuşlandırılmak üzere J. Gn. K.lığından Atlı Jandarma Timi görevlendirilmesi talep edilmiş, turizm sezonunda Muğla İlinde görev yapmak üzere Atlı Jandarma Timi görevlendirilerek, 25 Haziran 2018 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Muğla İl Jandarma Komutanlığı bünyesine katmış olduğu Atlı Jandarma Timi ile halkımızın huzur ve güveni ile suçların önlenmesine yönelik, etkili ve kaliteli kolluk hizmeti üretmeye kararlılıkla devam edecektir” denildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.