Ana Sayfa Ekonomi Atatürk Caddesin’de son aşamalar

Atatürk Caddesin’de son aşamalar

0
517
Atatürk Caddesin'de son aşamalar

 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla’nın Dalaman ilçesini ziyaret etti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, yenileme çalışmalarında son aşamaya gelinen Dalaman Atatürk Caddesinde incelemelerde bulundu. Başkan Gürün, Cadde üzerinde bulunan iş yerlerini tek tek gezerek, esnaflar ile sohbet etti.

Ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner eşlik etti.

Atatürk Caddesinin alt ve üst yapısını yenilediklerini belirten Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, “yaptığımız bu yol ve özellikle de tretuvar ile Dalamanlı hemşerilerimizin gündüz ve gece rahatça gezebilecekleri bir ortam oluştu. Esnaf arkadaşlarımıza söylüyorum akşamları da dükkanlarınızı açmaya çalışın.Örneğin, hanımların eşlerini yanında götürmesi alışveriş için daha avantajlı oluyor. Çocukları ile birlikte ailecek dolaşarak alışveriş yapacaklar. Çay, kahve içecekler. Burası böylece Dalamanlıların hemşerilik duygularını arttıran, bir araya gelerek kaynaştığı bir alan olacak. Dalaman’a yakışan bir bulvar olacak. Dalaman Belediye Başkanım ile birlikte hareket ederek yatırımımızı yaptık. Bütün Dalamanlılara hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.