Atakent Mahallesi’ne irtibat bürosu

0
515
Atakent Mahallesi’ne irtibat bürosu

Atakent Mahallesi’ne irtibat bürosu

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın talimatı ile vatandaşların Dalaman Belediyesi’nde ki işlerini daha rahat bir şekilde takip etmelerini sağlamak  için Bezkese, Altıntas ve Atakent Mahallesi’ne hizmet edecek olan Dalaman Belediyesi Atakent Mahallesi İrtibat bürosu açıyor.

 

Atakent Mahallesi Mopak Kağıt Fabrişkası’nın tam karşısında açılacak olan Dalaman Belediyesi Atakent Mahallesi İrtibat Bürosu’nda vatandaşlar Dalaman Belediyesi ile olan tüm işlerini takip edebilecekler. İrtibat bürosunda Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın haftada bir gün mahalle halkı ile görüşmelerini yapabileceği bir oda da olacak.

Açılacak olan İrtibat Bürosu hakkında açıklama yapan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz; “Dalaman Merkezi ile Atakent Mahallesi arasında yaklaşık 4 kilometre bir mesafe var. Yaşlı, engelli ve aracı olmayan vatandaşlarımız Dalaman Belediyesi ile olan işlerinde Dalaman’a gelmek zorunda kalıyorlar. Bu hem zaman kaybına hemde işgücü kaybına yol açıyor. Bu yüzden Atakent Mahallesi’ne  belediyemizin yaptığı tüm işleri yapacak bir irtibat bürosu açmayı düşündük”

Vatandaşa kolaylık sağlanacak

Şaşmaz, Vatandaşlarımız buraya gelerek belediye ile olan tüm işlerini yapabilecekler. Orada yapılamayacak bir iş olursa görevli arkadaşlarımız evrakı alıp Dalaman Belediyesi’ne getirip işlemi yaptırıp vatandaşa geri teslim edecekler. Bu şekilde Atakent,Bezkese ve Altıntas hatta Akcataş Mahallesi’nde oturan vatandaşlarımızın Dalaman Belediyesi’ne daha rahat ulaşmalarını sağlayacağız. Burada oluşturacağımız bir oda da ise haftada bir gün bizzat ben olacağım ve vatandaşlarımızın sorunlarını burada vatandaşlarımız ile görüşeceğiz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.