0
343

Anatolian Tigers MC Dalaman

Şubesi üyelerinden anlamlı ziyaret

 

Anatolian Tigers MC Dalaman Şubesi üyeleri Dünya Engelliler günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Ortaca Özel Eğitim ve İş Kurumlarını ziyaret etti.

 

Anatolian Tigers MC Dalaman Şubesi olarak 5 Aralık 2017 günü T.C. MEB Ortaca Özel Eğitim ve İş Kurumlarını ziyaret ettiklerini ifade eden İbrahim Zafer Lengerli ; ”Burada Engel(SİZ!) kardeşlerimizin hazırlamış olduğu kermese katıldık.  Bu çerçevede Engel(SİZ!) kardeşlerimize yaptığımız bu ziyaret onlar kadar bizleri de çok mutlu etti. Paylaşmanın ve sevginin esas olduğu dünyamızda böyle bir etkinlikte bizleri ağırlayan okul müdürü Dilek Tatar başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

 

Anatolian Tigers MC Dalaman Şubesi temsilcilileri Nejat Kaba, Şeref Sağlık,İbrahim Zafer Lengerli projeler kapsamında;  okullara ziyaret gerçekleştirdiklerini, her öğrenciye bir kitap kampanyası düzenlediklerini ve zor şartlar altında görev yapan güvenlik güçlerimize destek ziyaretleri, şehitlik ziyaretleri, milli bayramlarda bir bütünlük etkinliklerinin yaptıkları faaliyetlerden bazıları olduğunu söylediler.

**Anatolian Tigers MC (ATMC) kimdir?

Anatolian Tigers MC, 2003 yılında aile ve kardeşlik duygularına esasen, Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, güvenlik güçlerinin her zaman yanında olan, arama-kurtarma gönüllüsü ve tüm sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almayı ilke edinmiş Türk motosiklet tutkunlarınca kurulmuş bir kulüptür.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.