Amaçları Farkındalık yaratmak

0
411

Amaçları Farkındalık yaratmak

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde farkındalık yaratmak amacıyla Bahçeşehir Koleji Özel Başaran Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Fethiye Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne aldı. 

 

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde farkındalık yaratmak amacıyla Bahçeşehir Koleji Dalaman Kampüsü okul korosu, Özel Başaran Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile “Masmavi Gezegen” adlı şarkıyı Fethiye Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahneledi.

Ortaca Özel Başaran Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi ve aynı zamanda Psikoloğu olan Semra Aksuyek, Bahçeşehir Koleji Dalaman Kampüsü Müzik Öğretmeni Ahmet Bayraktar’a  ve fotoğraf ve video çekimleri için Türkçe Öğretmeni Ömer Arslan’da öğrencilere eşlik etti.

Aksuyek;  “Bir hayal kurduk biz yıllar önce, Bu hayalin adı Mavi Gezegen; mimarı Ahmet Bayraktar ; tarihi 03 Aralık oldu. Hiçbir müzik öğretmeni gönüllü bir etkinliğe piyanosunu sırtlayıp götürmedi; hiçbir ortaokul öğrencisi Agis sınavından koştura koştura böyle bir etkinliğe yetişmedi; hiçbir özel eğitim merkezi kendini bugün bizim hissettiğimiz kadar özel hissetmedi. Bugün 3 Aralık Şükürler olsun ki bugün yine bir sürü genç öğrenci ile bunun farkındaydık. Bu öğrenciler büyüyecek ve bu memlekette çok şey değişecek. Buna imzasını atan her öğretmen her anne her baba her idareci o gün geldiğinde bu tabloda emeğim var diye gururlanacak ve keyifle arkasına yaslanıp yeni Türkiye’yi izleyecek. Bir gün daha kararıp giderken nice kalp aydınlandı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.