Ak Partili Vekilden Saatcı’ya sürpriz ziyaret…

0
544
Ak Partili Vekilden Saatcı’ya sürpriz ziyaret…

Ak Partili Vekilden Saatcı’ya sürpriz ziyaret…

Mesaisini Göcek Beldesinde geçiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Ak Parti Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı makamında ziyaret etti. Ak Partili Vekil, Başkan Saatcı’nın bölgede çok sevildiğini belirterek, kendisini basından da takip ettiğini söyledi.

“Bölge halkı Saatcı’yı seviyor”
Samimi ortamda geçen ziyarette gazetecilere değerlendirmede bulunan Ak Parti Kocaeli Milletvekili Azize Sibel Gönül,  “Biz 4 senedir Göcek’e geliyoruz. Bu bölgelerde tatil yapıyoruz. Muğla’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte belediyelerde de değişiklikler oldu. Kamuoyundan gördüğüm kadarıyla Başkanı bölge halkı çok seviyor. Basından da takip ediyoruz, başarılı çalışmaları oldu. Kendisiyle tanışmak istedim. Belediye başkanlığının hayırlı olmasını diledim. Kendisiyle tanıştığım içinde çok memnunum. Büyükşehir Belediyesi olan tüm illere de hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Büyükşehir yasasıyla ilgili sıkıntılarımız var”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek açıklamalarda bulunan Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Biz çok bakan arkadaşlar gördük, önceden bağlı olduğumuz siyasi partiden gelip burada tatil köylerinde oturup bir parti teşkilatını veya bizleri ziyaret etmezlerdi. İnşallah temennilerine katılıyorum ama yasayla ilgili bizim sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılarımızın giderilmesi gerçekleşirse, bizde halkımıza çok daha iyi hizmetler vereceğiz. Yasanın tümünü karşı çıkmak gibi bir düşüncemiz yok. Ancak uygulamada yaşadığımız sıkıntıları zaman zaman kamuoyuyla paylaşıyoruz. Neticede hepimiz Allah’ın bize lütfettiği Anadolu Coğrafyasında, milletimize hizmetle mükellefiz. Sayın vekilim parlamentoda bizler ise burada. Parti ayrımı gözetmeksizin halkımıza hizmet etmek için uğraşıyoruz. Bir dost bir arkadaş kazandık. Artık meclise de gittiğimizde çalacağımız bir kapımız daha oldu” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.