Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk: “Sıkıştığımız zaman referans olarak milleti aldık”

0
472
Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk:  “Sıkıştığımız zaman referans olarak milleti aldık”
????????????????????????????????????

Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk:

“Sıkıştığımız zaman referans olarak milleti aldık”

Ak Parti Dalaman İlçe Danışma Kurulu ve Sandık Başkanları toplantısı TİGEM toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya, Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan yardımcısı şadi Pirci, Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, Dalaman Kadın Kolları başkanı Müşerref Kuşkonmaz, Ortaca İlçe Başkanı Yavuz Kırmızı, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Milletvekili Nihat Öztürk,Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana hem millet adına hem ülke adına birçok önemli virajıhep birlikte geçtiklerini söyledi.

“Muhtemelen 2 Nisan veya 9 Nisan’da tam tarihi belli olmamakla beraber yeni bir yol ayrımımız var” diyen Nihat Öztürk, “Hem milletimiz adına hem de vatandaşlarımız ülkemiz adına. Bu zamana kadar ülkemizinher başı sıkıştığında, gelecek adına söylenecek sözlerin tükendiği noktada hep millete başvurduk ve hep millet bizim önümüzü açtı. Dedik ki bir yerde kriz var millete başvurduk ve millet dedi ki bundan sonra bu şekilde olsun bizde milletin kararına hep uyduk” dedi.

Nihat Öztürk konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yaklaşık 14 seçimden bu yana başta referandumolmak üzere AK Parti girdiği her seçimde bir şekilde milletin teveccühünü kazandı ve milletin desteğiyle karar verdi.  Yani başka bir şeyle değil sadece ve sadece milletin desteğiyle ve milletin gücüyle beraber hep sandıklardan birinci çıktı iktidara geldi. Hep sıkıştığımız zaman referans olarak milleti aldık ve milletin desteğini aldık. Başka hiçbir gücü kendimize önder seçmedik. Hiçbir vesayetçi zihniyetle de ortaklık yapmadık. Tek derdimiz milletle beraber aynı yolda yürüyebiliyor muyuz. Milletin problemlerini çözebiliyor muyuz.  Milletin derdiyle dertlenebiliyor muyuz. Milletle beraber aynı duygularla ağlayıp aynı duygularla yoğunlaşıp gülebiliyor muyuz biz buna baktık. Eğer milletle biz aynı yolu yürümeseydik millet bizi 15 yıldan beri iktidar yapmazdı”

Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, önümüzdeki aylarda yapılacak olan referandumdan çıkan sonuçların 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde Dalaman’ın aynası olacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.