Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete; “Muğla’da en az 3 milletvekili çıkartacağız”

0
511

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete;

“Muğla’da en az 3 milletvekili çıkartacağız”

24 Haziran’da yapılacak seçim ile ilgili olarak Ak parti milletvekili adaylarının tanıtım toplantısı İlçe Başkanlığı binasında yapıldı.

 

Toplantıya milletvekili adayları ile Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, ilçe kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldılar. Tanıtım toplantısı Belediye Meclis üyesi Musa Doğan’ın sunum konuşması ile başladı. Ak Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş konuşmasında “2019 bize çok yakın, geçmişte emek veren tüm partililerimize teşekkür ediyorum, şimdi daha çok çalışacağız, tüm adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.
Mete “Muğla kimsenin kalesi değildir”


Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete konuşmasında “Muğla hiçbir partinin kalesi değildir, bunu sona erdireceğiz, en önemli seçime giriyoruz, referandumda sistem değişti şimdi bu sisteme başkan olarak Sayın Cumhurbaşkanımızı koyacağız, şimdi Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan seçme zamanı , Muğla’nın 6 milletvekili varken 2 göndermiştik, 3 ya da diğer listeleri görünce 4 vekil de gönderebiliriz, herkes arkadaşını da ikna edecek, listemizde Muğla’nın her tarafından adaylar var, bunlar teşkilatın tozunu yutmuş ve yıllardır çalışan insanlar, bu seçim asrın seçimi olacak, 6.sıradan başlayan bir adayımız 1.sıraya gelebiliyor, geçtiğimiz yıllarda biz Dalaman’ı elimizden kaçırmıştık, Dalaman’ın hizmet özlemini bitireceğiz” dedi.
Daha sonra 7 aday kendilerini kısaca tanıttılar ve tanıtım toplantısı sona erdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.