AK Parti Dalaman İlçe Yönetim Kurulu Belirlendi

0
852
AK Parti Dalaman  İlçe Yönetim Kurulu Belirlendi

AK Parti Dalaman

İlçe Yönetim Kurulu Belirlendi

dsc_0025 dsc_0020

 

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, ilçe yönetim kurulunun belirlendiğini açıkladı.

 

Karakuş, Parti binasında düzenlediği basın toplantısında yönetimi şu şekilde açıkladı ;

Muhammet Karakuş, Mehmet Orhan, Ergün Vardar,Turan Oskay,Ergün Koçyiğit, Süleyman Ekin, Sultan Önder, Şaban Esen, Zehra Akdeniz, Alper Yaşar, Sayım Arı, Eray Çaylı, Niyazi İnci, İslam Ketenci, Ali Döndar, Yasin Yıldız, Muammer Kargın, Bilal Güçlü, Şefik Oguz, Salih Kül, Burhanettin Tuna, Murat Işık, Bahadır Kılavuz, Aslıhan Ekinci olarak açıkladı.

Dalaman’da hizmet etmeye başlayacağız

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş ; “Biz bu yola makam sevdasıyla çıkmadık, biz kendi şahsi çıkarlarımız için bu yola çıkmadık, biz 37 bin nüfuslu Dalaman halkının tek tek sıkılmadık el, içilmedik çay kalmadan dertlerine çözüm üretmeye baş koyduk. AK Parti İlçe başkanlığına 23 Ağustos 2016 tarihinde genel merkez tarafından bu göreve layık görüldüm. Zor bir süreç yaşadık, bu süreçte destek olan olmayan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Yeni yönetimimizde istişareler sonucunda yeni bir kan değişimine gittik. Yeni yüzlerle yeni heyecanla yeniden yönetim kurulu oluşturduk. Halkımızında desteğini alan yeni arkadaşlarla ilçemiz Dalaman’da hizmet etmeye başlayacağız. Bu süreçte bana inanan güvenen İl koordinatörümüz, İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Muğla Milletvekilimiz Nihat Öztürk, Hasan Özyer, İl başkanımız Kadem Mete, İlçe Koordinatörümüz Burhanettin Tuna, Teşkilat Başkanımız Şadi Pirci ve Genel merkez teşkilatı başkanı Mustafa Aktaş’a teşekkür ederim. Ak Parti olarak bizim siyaset felsefemizin temeli insanı yaşat ki, Devlet yaşasın. Bunu hayata geçirmenin en temel yolu da hizmet etmektir. Yeni yönetimimizle Dalaman’ın hizmetinde olacağız.”dedi.

 

Hainlik yapanları unutmayın

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ; Yeni yönetim, Dalaman’da milletin derdime ortak olmak için çalışacak. Bize her zaman gerçek manada yol arkadaşlığı yapacak arkadaşlara ihtiyacımız var. Milletin gönlünü alamadan oyunu alamazsınız. Hizmete aç olan Dalaman’da Belediye başkanlığını çok çalışarak hak etmek gerek”dedi. Öztürk, 15 Temmuz ile ilgili ise “Hainlik yapanları unutmayın, 15 Temmuzda bizi yalnız bıraktılar. Darbeye karşı dik duruşumuzu gösterdik göstermeyede devam edeceğiz”dedi.

Basın açıklamasına, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Muğla teşkilat başkanı Şadi Pirci,  Dalaman AK Parti İlçe teşkilatı, Köyceğiz İlçe başkanı, Ortaca İlçe Başkanı ve partililer katıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.