0
1038

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Karakuş;

“Kanıtları olsa kamuoyuna sunarlar”

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, hakkında yapılan açıklamalara yönelik, “kendisini ispata davet etmiyoruz, kanıtı olsa kamuoyuna sunardı” dedi.

AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Muhammet Karakuş yaptığı yazılı açıklamada, “22 Aralık 2017 tarihli Güneyege Haber Gazetesinde bir dönem partimizde gönüllü olarak bulunmuş şahsın beyanlarını -kendisi için üzüntü duyarak- okuduk. “Akli dengesi yerinde olmayan bir meczup” diyerek kendisini dışlamak bizim gibi memleketin tamamını kucaklayan bir partiye yakışmaz. “Kendisini ispata davet ediyoruz” gibi klişe bir söyleme zaten gerek yok. Çünkü sözlerini kanıtlayacak en ufak kanıtı olsaydı, bu yalan beyanlarla beraber o kanıtları da kamuoyuna sunardı. Sunamadığına göre böyle bir kanıta da sahip değil. Bahsi geçen yalanlara kamuoyunda inanacak tek grup, şahsa bu yalanları söyleten, karşımıza çıkmaya cesareti olmayan, 2019 seçimlerine hazır olmayan, yalan ve iftiralarla siyaset yapan siyasetçilerdir.

Şahsa Allah’tan şifa diliyoruz; biz, bize hangi yalan ve iftira ile saldırırsa saldırsın, kendisinin yanındayız. Tedavisi için tüm imkânlarımızı seferber etmeye hazırız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.