Ak Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, “Siyasetimiz Birlik ve Beraberlik Siyasetidir”

0
655
Ak Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, “Siyasetimiz Birlik ve Beraberlik Siyasetidir”

Ak Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş,
“Siyasetimiz Birlik ve Beraberlik Siyasetidir”

Ak Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, 31 yerel seçimleri öncesi birlik ve beraberlik ruhu içerisinde “Sizin derdiniz, bizim derdimiz” anlayışı ile çalışacaklarını söyledi.

Siyasi anlayışlarında ayrımcılığa yer olmadığının altını çizen Karakuş, Cumhur İttifakı’nın, Dalaman halkının desteği ile her geçen gün büyüyen bir aile olduğunu ifade etti.
Birlik ve beraberlik siyaseti yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, “Gönlü güzel insanların yaşadığı yerdir Dalaman. Gönlü güzel insanların belediye başkanı olmak için geliyoruz. Ankara’dan, Dalaman’a uzanan hizmet köprüsünü halkımızın yararına inşa ede ede geliyoruz.” diye konuştu.
– “Vakit Dalaman’ı kaderine değil, Ak Parti’ye bırakma vaktidir”
Dalaman halkının Cumhur İttifakı’na gösterdiği desteğin kendilerine güç verdiğini dile getiren Karakuş; “MHP Dalaman İlçe Başkanı Gürhan Hoplar, Dalaman Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Salih Özkan ile değerli Dalaman halkına şahsım ve partim adına Cumhur İttifakı’na vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde resmi açılısını yapacağımız seçim bürosuna tüm vatandaşlarımızı görmekten büyük mutluluk duyarız. Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde herkese kapımızın açık olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Unutmayalım ki vakit Dalaman’ı kaderine değil, Ak Parti’ye bırakma vaktidir.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.