AFET VE ACİL DURUM HAZIRLIK UYGULAMALARI SEMİNERİ

0
186
AFET VE ACİL DURUM HAZIRLIK UYGULAMALARI SEMİNERİ

AFET VE ACİL DURUM HAZIRLIK UYGULAMALARI SEMİNER

Muğla İl Afet ve Acil Durumu Müdürlüğü’nce Fethiye’de, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idareci ve personeline yönelik Afet ve Acil Durum Hazırlık Uygulamaları semineri başladı. Şefika Pekin Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde düzenlenen seminere İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, müdürlük personeli, okul idarecileri ve Sivil Savunma Kulübü öğretmenleri katılıyor.

Seminer İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personelinden Eğitim Uzmanı Koray Ece ve Tekniker Barış ADAN tarafından veriyor.
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce yapılan açıklamada, “iki gün sürecek 16 saatlik seminerde, katılımcılara Sivil Savunma Hizmet ve Faaliyetleri, Sivil Savunma Tedbirleri, Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer Tehdit ve Tehlikelerle Korunma Yöntemleri, Afet ve Acil Durum Yönetimi, Afet ve Acil Durumu Gerektiren Haller, Afet ve Acil Durum Yönetiminin Aşamaları, Koruyucu Güvenlik Hizmet ve Faaliyetleri, İlk Yardımın Tanımı, İlke ve Kuralları, Kanamalar, Yaralanmalar, Zehirlenmeler, Kırıklar, Yanıklar ve Şok konularında bilgiler verileceği belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.