“Acil servis” sil baştan

0
601
“Acil servis” sil baştan

“Acil servis” sil baştan

Dalaman Devlet Hastanesi Acil Servis, kısmında müşahade, hasta bekleme ve müdahale, tuvaletlerin bulunduğu alanlarda tadilat çalışmaları devam ediyor. Kan alma ve laboratuar bölümlerinde de tadilat çalışmaları yapıldı.

Hasta kabullerinin devam ettiği acil serviste çalışmalar bekleyen ve tedavi gören hastaları rahatsız etmeden sürdürülüyor.

-Yeni cihazlar alındı

Kısa sürede çalışmaların tamamlanacağı, yapılan çalışmalarla vatandaşların daha rahat geniş ve refah ortamda sağlık hizmeti alacağı ve hastane personelinin daha iyi koşullarda hizmet verebileceği bildirildi.

Acil Servis kısmında Röntgen servisi de oluşturuldu. Önümüzdeki günlerde gelecek olan yeni Dijital görüntüleme cihazı da Acil serviste hizmete sunulacak.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Meteoğlu
Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Kadir Övütçü

-İki hekim görevde

Diğer taraftan hastanede çalışmalar devam ederken geçtiğimiz günlerde KBB ve Göz Hastalıkları Polikliniği’nde de iki hekim göreve başladı.

Dalaman Devlet Hastanesinde, Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Kadir Övütçü ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Meteoğlu’nun hasta kabulüne başladığı öğrenildi. KBB ve Göz Hastalıkları polikliniğine cihaz alımlarının yapıldığı kaydedildi.

Melahat Kanbur-Güngör Çoban

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.