0
573

HAYDOS Başkanı Dağdelen’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup:

“Belediyeler sokak hayvanlarına ihanet etti”

Hayvan Dostları Derneği Başkanı Türkan Dağdelen, Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazarak, başta Eyüp belediyesi olmak üzere İstanbul ve ilçe belediyelerinin sokak hayvanlarına, “İHANET” ettiğini ve hala devam ettiğini dile getirdi.

Türkan Dağdelen mektubunda,

“Sayın Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan; Bir insan, bir Müslüman ve sivil toplum örgütü olarak bir sizin fotoğrafınıza bakıyoruz birde partinizi temsil eden Eyüp belediye başkanı Remzi Aydın’ın “HİTLERİ ARATMAYAN” icraatlarına. Eyüp belediyesinin bizlerin vergisinden maaş alan 4 Veteriner hekimi ve kısırlaştırma için uygun bir merkezi olmasına rağmen bu imkanlarla kendi merkezinde KISIRLAŞTIRMA yapmıyor. Tüm yaptıkları yan gelip yatmak, sonra da hayvan sayısı çoğalınca barbarca, ahlaksızca toplayıp yok etmek. Eyüp belediyesi ve veterinerlerinin son günlerdeki “köpek toplama kepazeliği, rezaleti” ülkemiz sınırlarını bile aştı.

Sayın Cumhurbaşkanımız, hani dediniz ya, biz İstanbul’a ihanet ettik, başka konuları bilemem ama İstanbul ve ilçelerinde yaşayan, Allah’ın sessiz kulları olan, sokak hayvanlarına, birçok İstanbul belediyesi gerçekten “İHANET” etti ve hala ediyor.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Eyüp belediye başkanı gibi belediye başkanları, belki şimdi biz hayvan dostlarının isyanlarını, acılarını ciddiye almıyorlar ama bir dahaki seçimlerde bunu gayet net anlayacaklar. Gelecek seçimlerde kale gibi karşılarında olacağız. Bunu bütün belediye başkanları ya da aday olacaklar bir zahmet kulaklarının arkasına yazsınlar”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.