0
482
  1. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali

Hürpedal Bisiklet Derneği ve Ortaca Belediyesi işbirliğinde organize edilen “3. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali” 19-22 Ekim tarihleri arasında yapılacak. Her yıl katılımcının artarak çoğaldığı 3. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivaline bu yıl 270 bisiklet tutkunu kayıt yaptırdı. Bisikletçiler sonbaharın renkli görüntüleri arasında Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’de pedal atacaklar.

  1. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali organizasyonunu düzenleyen Hürpedal Bisiklet Derneği başkanı Sevgi Kirak, “Gündüz bisikletleriyle Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’in tarihi ve doğal güzellikleri arasında tur atacak olan misafirlerimiz akşamları da canlı müzik eşliğinde eğlenecekler. Festivalimize gelen misafirlerimizi olmazsa olmazlarımızdan olan Dalyan kanalında tekne turunun ardından uğurlayacağız” dedi.

-Sonbaharın güzellikleri bisikletçileri bekliyor

Türkiye’nin dörtbir yanından gelecek olan bisiklet ve doğa tutkunları 19 Ekim’de Ortaca Dalyan’da kamp alanında toplanacak.

Ortaca Belediyesine ait Günlüklü Parkta 20 Ekim’de yapılacak olan festival açılışının ardından bisikletçiler ilk gün Dalyan-Ortaca-Dalaman-Sarsala-Dalaman-Mergenli- Sulungur Gölü güzergahından kamp alanına dönecekler. 21 Ekim’de ise yine Dalyan’dan çıkacak olan bisikletçiler Eskiköy-Beyobası-Yuvarlakçay-Yuvarlakçay-Zeytinalanı-Köyceğiz Köyü-Eskiköy-Dalyan’a pedal basacaklar. 22 Ekim’de bisikletçiler tekne turu organizasyonuna katılacaklar.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.