Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na doğru

0
456
????????????????????????????????????
  1. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı

    Türkiye Bisiklet Turu’na doğru

    53. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Sağlık ve Güvenlik toplantısı Köyceğiz’de yapıldı. +Bisikletçiler, 12 Ekim’de Fethiye-Marmaris etabında, Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz’den geçecekler.

Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu Başkanlığında, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, İlçe Jandarma Komutan V. Mustafa Ten, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, İlçe Sağlık Müdürü Olcay Önder ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Osman Özbek’in katılımıyla, 12 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan 53. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turunun Fethiye -Marmaris etabındaki güvenlik ve sağlık tedbirleri için toplantı düzenlendi.

Kaymakam Erdinç Dolu, ilgili kurum amirlerine gerekli güvenlik ve sağlık tedbirlerinin alınması hususunda titiz davranılmasını istedi.

-Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu

  1. Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 10 Ekim’de Alanya-Kemer etabıyla başladıktan sonra 11 Ekim’de Kumluca-Fethiye, 12 Ekim’de Fethiye-Marmaris, 13 Ekim’de Marmaris-Selçuk ile sürecek. 14 Ekim’de Selçuk-İzmir arasındaki 5. etaptan sonra, 15 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek olan 6. etap ile son bulacak.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.