0
790

Karate’de Fethiye damgası

Dekaido (Denizli Karate İhtisas Kulübü) İller Arası Karate Turnuvasında “Fethiye Karate Kulübü” sporcuları damgasını vurdu. 

 

+55 kg Erkek Kumite kategorisinde yarışan Milli Sporcu Mustafa Aydemir altın madalyaya uzanan isim oldu. 45 kg Bayan Kumite kategorisinde Serenay Eser de yarışmanın son mücadelesinde Bu senenin Balkan ikincisi Milli Sporcuyu yenerek altın madalyaya uzandı.

 

Hatice Sena Kayacan 40 kg Bayan Kumite kategorisinde 2., 50 kg Bayan Kumite kategorisinde Zeynep Ceren Yalçın 2., 50 kg Erkek Kumite kategorisinde Tunahan Akkuş da büyük bir mücadele örneği göstererek kürsünün 2. sırasında yer aldı. Yıldızlar kategorisinin şampiyon isimlerinden Melek Zülāl Bayramoğlu 40 kg Bayan Kumite kategorisinde 2. lik ile, 35 kg Erkek Kumite kategorisinde Cem Donat da 2. olarak turnuvanın ilk gününü tamamladı. 30 kg Bayan Kumite kategorisinde Elif Çağla Yalçın 3. Oldu.

Fethiye Karate Kulübü antrenörleri, Mustafa Kıvrak ve Reyhan Koşar Kıvrak, “ilk turnuvalarına katılmalarına rağmen çok güzel mücadele eden ama dereceye giremeyen sporcularımız var. Onları da kutluyoruz. Daha çok çalışarak başarıya ulaşacaklar. Bu turnuvalara katılmamıza olanak sağlayan ve desteklerini hiç esirgemeyen sevgili velilerimiz ve kulübümüz sponsoru İdem Teknoloji’ ye teşekkür ederiz” dediler.

Dekaido İller Arası Karate Turnuvasına katılan “Fethiye Karate Kulübü” sporcusu Duru Kalafatoglu, ilk turnuvasında göz doldurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.