0
496

Gazetemize anlamlı ziyaret

Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz,  Dalaman Garnizon komutanı Alb. Murat Selçuk Çol, Dalaman İlçe Emniyet müdürü Mehmet Çeribaş ve emniyet amirleri Polis haftası etkinlikler kapsamında ”Dalaman” gazetemize ziyaret etti.

Genel yayım yönetmeni Güngör Çoban’ın hazır bulunduğu ziyarette,  karşılıklı güncel konularda görüşme yapılıp gazetemiz hakkında bilgiler verildi.

İstikrarlı olarak bize gelen tek gazete

Dalaman Garnizon komutanı Alb. Murat Selçuk Çol : ”Dalaman gazetesi bize istikrarlı olarak güncel bir şekilde hep geliyor, beğenerek okuduğumuz bir gazete, Güngör kardeşimize işinde başarılar dilerim”dedi.

Dalaman’ımızın gazetesi

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz : ”Halkımızı bilgilendiren güncel haberlerle sürekli yayım hayatını devam ettiren bir gazete olarak çalışma hayatınızda başarılar dilerim”dedi.

3 Yıldır beraberiz

Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek : ”Yaklaşık 3 yıldır bildiğim ve Dalaman’da ve civarı ilçelerde gündemi takip ettiğim bir gazete, duruşuyla yayım hayatındaki başarısının devamını dilerim”dedi.

Yayım hayatında başarılar

Dalaman İlçe Emniyet müdürü Mehmet Çeribaş : ”Gazetecilik anlayışını iyi bir şekilde devam ettiren gazete olarak sevdiğimiz bir gazete yayım hayatındaki başarılarının devamını dilerim’dedi.

Çoban, ziyaretten dolayı Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet  Şaşmaz,  Garnizon komutanı Alb. Murat Selçuk Çol, Dalaman İlçe Emniyet müdürü Mehmet Çeribaş ve emniyet amirlerine duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.