38 yıldır aralıksız başkan

0
207
38 yıldır aralıksız başkan

38 yıldır aralıksız başkan

Kurucu üye olarak 1976 yılında girdiği odanın 38 yıldır başkanlığını yürütüyor.

ÖMER KUNDAKÇI 

Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 22’nci genel kurulu yapıldı. Başka bir adayın çıkmadığı Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 22’nci genel kurulunda 1976 yılından bu yana aralıksız 38 yıldır sürdüren mevcut başkan Hüsamettin Karaşahin yeniden aynı göreve seçildi.

Karaşahin, 1976’da kurucu üye olarak odayı kurduğunu ve o yıldan bu yana aralıksız olarak oda başkanılığı görevini yürüttüğünü söyledi.

Oda üyelerine kendisine olan güvenlerinden dolayı teşekkür eden Karaşahin, “Görev sürem 38 yıl oldu. Genel kurulumuza katılan ve oylamada bulunan bütün esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Onların bu güvenine layık olacağım. Ben esnaf kökenli birisiyim. Esnafımıza hizmet etmeyi seviyorum. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde de daha çok hizmet edeceğim” dedi.

Karaşahin, oda başkanlığını tekrar yapacağı için mutlu olduğunu, sağlığı yettiği sürece odaya hizmet edeceğini dile getirdi.

Bin 275 üyesi bulunan Odanın 210 üyesi Genel kurulda oy kullandı. Kullanılan oylardan 3’ü geçersiz sayıldı. 207 üyenin oyunu alan Karaçelik, yeniden oda başkanı seçildi. Odanın Yönetim Kurulu ise; Hüseyin Çakır, Ramazan Barlak, İlhan Altınok, Salim Özdemir, Atilla Gültekin, Ali Aynalı, Bektaş Ali Yatık ve Nazif Karaca‘dan oluştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.