300 Esnafa Kimlik Kartı

0
302
300 Esnafa Kimlik Kartı

300 Esnafa Kimlik Kartı

 

Dalaman Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde faaliyet gösteren esnaflara Dalaman Belediyesi tarafından kimlik kartı dağıtıldı.

 

Dalaman Belediyesi dağıtılan kimlik kartlarını pazaryeri esnafı yakasına takacak. Artık pazaryerinden alışveriş yapan esnaf kimden alışveriş yaptığını bilecek.

Dalaman Belediyesi Kapalı Pazaryeri’nde yaklaşık 300 esnafa Dalaman Belediyesi tarafından kimlik kartı verildi.  Esnaflara ayrıca Pazaryeri Tanıtım Kartı ve Fiyat etiketi de verildi. Pazaryerinde faaliyet gösteren esnaflara kimlik kartı, tanıtım kartı ve fiyat etiketlerini bizzat kendisi dağıtan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz “Artık Dalaman Belediyesi Pazaryerinden alışveriş yapan vatandaşlarımız kimden alışveriş yaptığını bilecek. Dağıttığımız kimlik kartlarını esnaflarımız yakasına takacak. Pazaryeri Tanıtım Kartını da mutlaka esnafımızın tezgâhın da görünebilir bir yerde olacak. Böylece hem esnafımız hem de vatandaşımız daha samimi bir ortamda alışveriş yaparken daha güvende olacaklar. Pazaryeri esnafı olmadığı halde pazaryerine gelen kötü niyetli kişilerin pazaryeri içerisine girerek hem esnafımızı hem de vatandaşımızı mağdur etmesini de bu şekilde önlemiş olacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.